...

Hotel

Hotel

Hotel w Nowym Sączu z pięknym widokiem

Zapraszamy do naszego kompleksu, gdzie goście mogą delektować się wyjątkowym doświadczeniem zarówno kulinarnej podróży w naszej restauracji, jak i relaksującego pobytu w naszym hotelu. Oferujemy 10 przytulnych pokoi dwuosobowych z urokliwym widokiem na Tatry oraz malownicze Jezioro Rożnowskie, zaledwie 10 km od Nowego Sącza.

stacja-wola-hotel-miejsca-noclegowe-sala-weselna-12
 • Darmowy parking

  Dla wygody naszych gości zapewniamy bezpłatny parking! Podczas pobytu w naszym hotelu nie musisz martwić się o miejsce na samochód – pozostaw go u nas bez dodatkowych kosztów.

 • Wi-Fi

  Nasze pokoje oferują dostęp do szybkiego internetu Wi-Fi, dzięki któremu możesz być online w każdym miejscu naszego obiektu. Ciesz się wygodnym pobytem z nami, gdzie zawsze jesteśmy połączeni z potrzebami naszych gości!

 • Klimatyzacja

  Oferujemy pokoje z klimatyzacją, abyś mógł cieszyć się przyjemnym chłodem w każdej chwili i maksymalnie zrelaksować się podczas swojego pobytu.

 • Wyposażenie

  Każdy z naszych pokojów posiada prywatną łazienkę, zestaw do przygotowania kawy i herbaty, wodę oraz telewizor. Cztery pokoje są wyposażone w łózka małżeńskie, a pozostałe sześć w łóżka podwójne z możliwością rozłączenia.

 • Widokowa lokalizacja

  Odkryj niezapomniane widoki w naszym motelu! Zaoferowaliśmy 5 pokoi z malowniczym widokiem na góry oraz 5 pokoi z urokowym pejzażem Jeziora Rożnowskiego, abyś mógł cieszyć się pięknem otaczającej przyrody podczas swojego pobytu.

 • Śniadania

  Wynajmując pokój u nas, masz możliwość skorzystania z pysznego śniadania serwowanego w godzinach 9-11, aby zacząć każdy dzień pełen energii.

Miejsce na nocleg Nowy Sącz?

Możliwość meldowania w godzinach pracy restauracji: od godziny 12 do 21.
Doba trwa do godziny 11 dnia kolejnego.

Cena: (2 osoby)

Pokój bez śniadania - 300 zł

Pokój z śniadaniem - 380 zł

Cena: (1 osoba)

Pokój bez śniadania - 300 zł

Pokój z śniadaniem - 380 zł

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Galeria

Zobacz nasze zdjęcia

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.